Підрозділи ЗСУ просунулися вперед у Бахмуті

Російські окупанти продовжують зосереджувати основні зусилля на Лиманському (Кремінському), Мар’їнському та Бахмутському напрямках. Зокрема, на останньому сьогодні ворог безуспішно штурмував наші позиції біля Богданівки та Хромового (північніше Бахмута).

Крім того, загарбники завдали авіаційного удару поблизу Нью-Йорка.  А від ворожих артилерійських обстрілів постраждали близько п’ятнадцяти населених пунктів, зокрема, Часів Яр, Костянтинівка, Кліщіївка, Біла Гора, Диліївка, Південне.

Про це у вечірньому зведенні за перші вісімнадцять годин тридцятого червня на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» повідомив Генеральний штаб Збройних сил України.

Тим часом наші захисники, які воюють на цій ділянці фронту («Передович0к» і «Бахмутський), стверджують, що Сили оборони просуваються вперед і біля Бахмута, і в самому місті, де «заняли нові позиції на іншій вулиці».

Чи не вперше бої в Бахмуті підтвердили й рашисти: «…Бои идут на юго-западных окраинах Бахмута. ВСУ атакуют уже в городской черте».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Пехотинцы ВСУ встречают врага на окраине Донецка: видео

06.10.2017 - 21:01
Военное телевидение Украины показало передовые позиции ВСУ возле предместий Донецка, прямо напротив брошенного рынка Господарь. Сюжет называется «Пехотинцы первыми встречают врага». Наши бойцы рассказали об обстрелах со стороны террористов и ...

Танк «Азовец» — новая разработка Украины

30.11.2015
Предлагаем познакомиться с новой разработкой ...