Підрозділи ЗСУ просунулися вперед на Таврійському напрямку

Бійці Збройних сил України продовжують ведення  наступальної операції проти російських окупантів на Мелітопольському (захід Запорізької області) та Бердянському (стик Запоріжжя і Донеччини) напрямках.

Про це сьогодні після обіду в зведенні про ситуацію на фронті, оприлюдненому в її Телеграм-каналі, доповіла заступниця міністра оборони України Ганна Маляр:

«Ворог чинить шалений спротив. Окрім суцільного мінування на ключових панівних висотах ворог обладнав захищені бетоновані інженерні укріплення. В таких важких умовах наші війська поступово, але дуже наполегливо рухаються вперед».

В свою чергу, командувач оперативно-стратегічного угруповання військ «Таврія» (Запоріжжя і південна частина Донеччини) Олександр Тарнавський у своєму Телеграм-каналі лаконічно зазначив: «Продовжуємо рух вперед».

А головним чином розповів про втрати загарбників:

«На Таврійському напрямку триває робота Сил оборони. Артилерійські підрозділи наших військ протягом доби виконали 1477 вогневих завдань. Було знищено 21 одиницю військової техніки противника. Зокрема, 3 ББМ, 6 одиниць артилерійських систем та мінометів, 1 ПТРК, 1 станковий гранатомет, 4 БпЛА, 3 одиниці автомобільної та 3 одиниці спеціальної техніки. Також було знищено 3 склади боєприпасів противника».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

КНДР в ответ на угрозы Трампа показала видео «уничтожения» американского авианосца

24.09.2017 - 13:31
Трамп: «Если министр из КНДР повторил мысли маленького человека-ракеты, то долго они не протянут» Противостояние между США и КНДР за последние дни приобрело угрожающий накал. В ответ на вчерашний полет ...

Volvo показала 90 лет эволюции модельного ряда: видео

14.03.2017
Первый серийный автомобиль Volvo был ...