Підрозділи ЗСУ форсували Дніпро на нових ділянках

На Херсонському напрямку Сили оборони чотирнадцятого і п’ятнадцятого вересня форсували Дніпро на нових ділянках. Російські окупанти хвилюються, що наші захисники готуються до більш масштабного наступу на Лівобережжі.

Про це, серед іншого, в останньому зведенні про ситуацію на фронті повідомили експерти американського Інституту вивчення війни (ISW) з посиланням на начебто достовірні повідомлення самих загарбників.

ISW вважає, що інтервенти не володіють достатніми ресурсами для відбиття можливої атаки, оскільки перекинули декілька підрозділів з Херсонської області до Запорізької.

В тому числі, у ворога начебто бракує артилерійських снарядів і живої сили для конкуренції за острови в гирлі Дніпра і лівий берег річки.

Тим часом Генеральний штаб Збройних сил України в ранковому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив:

«На Херсонському напрямку наші захисники продовжують вести контрбатарейну боротьбу, знищувати склади забезпечення та наносити успішне ураження по тилах противника».


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Интервью российскому телеканалу «казачьих атаманов» Бати и Сени

21.07.2015 - 15:45
По их словам, Захарченко давно практикует тактику заградотрядов. То есть, «за спинами» голодных казаков, которым не подвозят продовольствие, стоят сытые «гвардейцы».  За погибших семье не дают компенсацию, а жен казаков насилуют. ...