Підрозділи Нацгвардії просунулися вперед на Бердянському напрямку

Підрозділи Національної гвардії України беруть участь в наступі Сил оборони на Бердянському (стик Донецької і Запорізької областей) і Мелітопольському (захід Запоріжжя) напрямках.

Про це повідомило керівництво НГУ, зокрема вказавши, що гвардійці закріпилися на досягнутих рубежах та відбивають контратаки російських окупантів, які намагаються повернути втрачене положення в нещодавно звільненому Урожайному на Бердянському напрямку.

Також нацгвардційці провели зачистку та розмінування території населеного пункту.

А де ж поділися підрозділи Збройних сил України, які звільнили Урожайне? Вони наступають далі – на сусідній населений пункт. Про це повідомив Телеграм-канал «Донбас Оперативний»:

«Завітне Бажання? ЗСУ змогли взяти дві дороги з Урожайного під свій контроль. Рашисти зараз в селі у вогняному мішку. Працює арта, перемелюючи бруднодупих…».

Щоправда, є ще й третя дорога на окуповану Старомлинівку, дивись мапу.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Сеть взорвало видео из больницы в Уфе с женщиной, которая ползет по ступенькам

12.01.2017 - 20:01
Очередной шокирующий случай в России. В сети появилось видео: женщина с забинтованной ногой на четвереньках спускается по лестнице. Так она добирается в рентген-кабинет. История произошла в уфимской больнице №13. Прокуратура уже занимается этим ...

Установлено точное место обстрела Авдеевки ракетами «Града»: видео

01.02.2017
Волонтеры из  Информнапалм провели исследования и ...

Израиль показал видео испытаний «дрона-убийцы» российских С-300 и С-400

21.02.2019
Израиль совершенствует свое вооружение с ...