Підрозділ Юрія Луценка вивели з Бахмута

Ексгенпрокурор та ексглава МВС Юрій Луценко повідомив, що відтепер не воюватиме в Бахмуті – його переводять у територіальну оборону.

«Отримав персональний наказ вибути з підрозділу ЗСУ Бахмута і продовжити службу в ТРО. Підрозділ, де я 110 днів і ночей проходив службу на Бахмутському напрямку, теж перевели на інший напрямок.

Виконання обох наказів постійно моніториться для доповіді в ОП… Дуже шкода, що сили оборони Бахмуту в критичний період крім проблем з БК матимуть ще й менше очей БПЛА», — написав Луценко у Фейсбук.

При цьому, УП пише, що Луценко ніс службу у підрозділі Мадяра. Останній ще два дні тому повідомив про вівід його підрозділу з Бахмута.

Як відомо, колишній міністр МВД, лідер фракції Блоку Порошенка, а потім ще й генпрокурор у 2016-19 роках Юрій Луценко після вторгнення росіян у лютому минулого року воює.

З недавніх пір він вже капітан. А з 20 лютого став командиром взводу ударних беспілотних авіаційних комплексів роти ударних беспілотних авіаційних комплексів військової частини #… ЗСУ.

За словами його дружини Ірини, Юрій Луценко спочатку був в теробороні Києва, пізніше у Миколаєві та на Херсонському напрямку. Вже більше трьох місяців служить у Бахмуті і Соледарі.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Опубликовано видео с поющей Death Metal Гретой Тунберг

30.09.2019 - 00:21
За четыре дня видео выступления Греты Тунберг под тяжелый металл посмотрели без малого 3 миллиона раз. А написал музыку, наложил на нее речь активистки и сделал ролик пользователь YouTube Джон ...

Хасиды на границе надели шаровары и спели гимн Украины

17.09.2020
Продолжаются мытарства хасидов, которые пытаются ...

Американские морпехи начали тестировать «оружие будущего»: видео

28.03.2017
Боевые роботы, деревянные беспилотники, катера-субмарины ...

Как готовилось покушение на Геращенко: видео

23.01.2017
СБУ опубликовала запись переговоров двоих ...