Підліток зі США повністю пройшов гру у Тетріс

Важко знайти людину, яка жодного разу в житті не різалася у Тетріс. Це захоплюючи, однак досить швидко набридає, бо тебе неодмінно «завалює» і ти не отримуєш задоволення від перемоги.

І ось американський школяр зробив те, здавалося неможливим — став першою людиною в історії, яка пройшла останній рівень відеогри Тетріс.

Про це повідомляє New York Times. 

13-річний Вілліс Гібсон з Оклахоми дійшов до 157-го рівня гри і набрав 999 999 очок, досягнувши точки, де гра зависає через відсутність подальшого програмного коду.

Зазначається, що хлопець став одним з найсильніших гравців у тетріс в країні, оскільки почав грати лише два роки тому, використовуючи нову популярну техніку маніпуляцій з контролером NES, відому як «роллінг».

Свою перемогу він присвятив своєму покійному батькові Адаму, який помер минулого місяця.

До цього гру, популярну на Nintendo Entertainment System та Game Boy, проходили лише боти, оснащені штучним інтелектом. Люди могли досягти лише 29-го рівня.

Відзначимо ще реакцію Вілліса, коли гра зависла — хлопець був в шоці і захопленні одночасно, казав «о Боже мій» і дивувався, як витримали його пальці і він сам.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Видео самых забавных моментов сезона Формулы 1

29.12.2017 - 22:17
Официальный сайт Формулы-1 к концу года опубликовал видео, в котором выбрал самые забавные события, которые случились в Ф1 в прошедшем сезоне. Любителям «королевских гонок» предлагают вспомнить не только отдельные моменты, ...

Маленькие дети и их огромные четвероногие друзья: фото, видео

05.12.2016
Фотограф Энди Селиверстов (Andy Seliverstoff) ...