Підлітки, які згвалтували жінку в Мукачево, отримали вироки
У Мукачеві завершився судовий розгляд гучної справи щодо нападу групи неповнолітніх на 46-річну місцеву мешканку: прокуратура області повідомила, що провину трьох підлітків офіційно підтверджено, а щодо четвертого — окремо вирішуватиметься питання про примусове поміщення до спецзакладу.
Слідчі встановили, що події розгорталися у ніч із 23 на 24 липня 2025 року. Жінка поверталася додому близько опівночі, коли до неї підійшла компанія хлопців, удаючи бажання допомогти з дорогою. Користуючись довірою, вони провели її у віддалений, безлюдний район міста. Там підлітки відібрали в неї прикраси та гроші, після чого, діючи спільно, зґвалтували жертву — так описані події в матеріалах обвинувачення.
Слідством інкриміновано одразу кілька тяжких статей Кримінального кодексу: за групове зґвалтування (ч. 3 ст. 152) і за грабіж, учинений повторно, із застосуванням насильства та заздалегідь узгодженими діями в умовах воєнного стану (ч. 4 ст. 186).
Двоє фігурантів отримали покарання у вигляді семи років і одного місяця позбавлення волі. Третій, який уже мав судимість, проведе за ґратами сім років і два місяці. Матеріали щодо четвертого учасника — наймолодшого у групі, який не досяг віку кримінальної відповідальності, передані до суду для окремого розгляду.
До того моменту, коли вирок набуде чинності, усі засуджені залишатимуться під вартою без можливості альтернативного запобіжного заходу.
Подпишитесь на новости
























