Під Вугледаром ЗСУ знищили танкову колону окупантів

Бійці 58-ої окремої мотопіхотної бригади Збройних сил України імені гетьмана Івана Виговського за кілька поспіль днів штурмів своїх позицій російськими окупантами знищили велику кількість ворожої бронетехніки та живої сили.

Про це служба зв’язків з громадськістю підрозділу повідомила сьогодні на власній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», оприлюднивши фотографії (деякі з них ми наводимо нижче) розбитих ворожих машин, зроблених безпілотними літальними апаратами.

Ми нарахували знищених чи пошкоджених шість танків (два взводи), половина яких з протимінними тралами, і одинадцять бойових броньованих машин. Очевидно, ця техніка з десантом загарбників входила в склад кільком штурмових колон.

З попередніх новин відомо, що 58-а бригада воює на Вугледарському напрямку.



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Як у Вінниці десантники відзначили День ВДВ

04.08.2016 - 22:00
До Дня десантника вінницькі військові  влаштували марш центром міста. Близько двох сотень спецназівців та десантників  пройшли колоною від площі Європейської до пам’ятника воїнам Інтернаціоналістам, що знаходиться в парку ім. Горького. ...