Під Вугледаром знищено підрозділ морпіхів ЗС РФ

Російські окупанти припинили активні штурмові дії на Вугледарському напрямку на півдні Донецької області, однак продовжують нести там серйозні втрати. Наші захисники з безпілотного літального апарата зробили фотографію місця збору трупів загарбників, підготовлених поки що живими поплічниками до евакуації.

Ми нарахували мінімум десяток «двохсотих», деякі в поліетиленових пакетах, інші без. Як прокоментував Телеграм-канал «Оперативний ЗСУ»: «Доблєсна 155-та окрема гвардійська бригада морської піхоти. Вугледарський напрямок».

Саме цей підрозділ зумів захопити частину села Павлівка під Вугледаром, але через великі втрати зрештою зупинився на досягнутому; хоча й продовжує нести втрати далі.

Тим часом, спікер Генерального штабу Збройних сил України Олександр Штупун в вечірньому зведенні про дану ділянку фронту розповів наступне:

«На Новопавлівському напрямку противник веде активну оборону на захоплених рубежах. Проводить обстріли з танків, мінометів, ствольної та реактивної артилерії в районі Вугледара».


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Крестный ход в Киеве: появилось видео задержания членов «Братства»

27.07.2018 - 16:28
В Киеве во время Крестного хода верующих УПЦ МП полиция задержала двоих человек, которые, как вскоре выяснилось входят в организацию «Братство». Лидер «Братства» Дмитрий Корчинский выложил видео задержания. По его ...