Під Сватовим снаряди Excalibur знищили дві російські САУ

Бійці Збройних сил України на Сватівському (Куп’янському) напрямку знищили одну 152-міліметрову самохідну артилерійську установку 2С19 «Мста-С» і пошкодили іншу. Про це повідомив Телеграм-канал «Supernova+», оприлюднивши відповідне відео.

Оскільки коментар вказує лише географічний орієнтир, потрібно дивитися уважно. Ролик знято безпілотним літальним апаратом, оператори якого, очевидно, знайшли цілі і скоригували по ним артилерійський вогонь.

Спочатку відбулося влучання в одну САУ з першого пострілу  — після сильного вибуху вона почала палати. Після цього з другої САУ втік екіпаж. Чи був він в першій, невідомо; але з неї ніхто не тікав.

Згодом ще один потужний вибух стався зовсім близько біля другої САУ. Однак він був чисто «земляним» – без характерного для прямого влучання по залізу яскравого спалаху. Тим не менше, за рахунок близькості розриву друга САУ, безумовно, отримала ті чи інші пошкодження.

Можна сміливо припустити, що по обом САУ прилетіли американські високоточні 155-міліметрові снаряди Excalibur. Принаймні звичайних снарядів для такого ж результату знадобилися б десятки, а то й сотні.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

В деле о подрыве в Киеве Тимура Махаури появилось видео с убийцей

14.09.2017 - 13:23
Официальных данных о том, как продвигается расследование убийства в Киеве Тимура Махаури, пока нет. Напомним, 8-го сентября взрыва «Тойоты» на Бессарабской площади в центре Киева погиб уроженец Грузии, который воевал за ...

Суперострота японского поварского ножа

07.12.2015
Возможно, это – самый острый ...

Лавров упал на сцене: видео

15.03.2018
На фоне того, какой сейчас ...