Під Мар’їнкою десантники ЗСУ знищили російську бронетехніку

Бійці 79-ої окремої десантно-штурмової бригади Миколаїв Збройних сил України знищили дві бойових броньованих машини російських окупантів. Спочатку вони були підбиті в ході бойових дій, а потім остаточно спалені влучними скидами гранат з безпілотних літальних апаратів.

Про це служба зв’язків з громадськістю підрозділу повідомила на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», оприлюднивши відповідне відео, на якому показане добивання ворожої бронетехніки.

В першому випадку сильна внутрішня пожежа позбавила сенсу ремонтувати багатоцільовий тягач легко броньований з встановленою на ньому автоматичною гарматою. 

У другому випадку детонували боєприпаси бойової машини піхоти БМП-3 (озброєна 100 і 30-міліметровими гарматами і трьома кулеметами).  Після такого вже нема що ремонтувати.

Миколаївці воюють в районі Мар’їнки під Донецьком.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Вересень облил водой политолога-провокатора: видео

04.08.2017 - 13:34
Провокация против Вересня: чтобы остановить словесный поток гостя, ведущий облил его водой Известный украинский ведущий Мыкола Вересень оказался в центре скандала. Гость в студии Александр Семченко своим поведением вынудил журналиста ...

Злидні. Чудесный украинский мультфильм

08.12.2015
Злидні. Чудесный украинский мультфильм Украинская ...

Резня в финском городе Турку: появилось видео

18.08.2017
В Финляндии произошел теракт — ...