Під Кремінною знищено дві роти ЗС РФ

Минулої доби на Лиманському (Кремінському напрямку) наші захисники вивели з ладу п’ять танків і дві 203-міліметрові самохідні артилерійські установки «Піон» російських окупантів, знищили 69 інтервентів, ще 126 поранили (разом дві роти).

Про це заявив речник Східного угруповання військ Збройних Сил України Сергій Череватий, вказавши, що загарбниками здійснено 424 обстріли різними типами артилерії, відбулося 23 бойових зіткнення.

Однак, як повідомлялося раніше, вчора ворогу вдалося відтіснити ЗСУ на цій ділянці фронту. Англомовний воєнний аналітик «Def Mon» це теж визнав. Однак прориву фронту все-таки не сталося:

«Згідно з геолокаційними відео та звітами українських війскових, окупанти просунулися впритул до Торського. Просування окупантів, швидше за все, не буде набагато далі на захід».

Зі слів Сергія Череватого можна мати надію, що у нас на Кремінському напрямку теж є артилерія. Адже досі ми бачимо відео про розгроми штурмових груп і колон загарбників на Бахмутському, Вугледарському і Донецькому напрямках. З Кремінського таких роликів чомусь нема…


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

ВСУ уничтожили ракетчиков «ДНР»: новое видео

28.02.2019 - 10:56
Подполковник Вооруженных сил Украины Анатолий Штефан Штирлиц, как и обещал вчера поздно вечером, опубликовал новое видео из цикла «шмаки-бум». Правда, оно не такое красочное, как некоторые предыдущие, где были очень ...

Лада Калина провалилась в лужу и исчезла насовсем: видео

29.11.2016
Яму, в которую превратилась лужа, ...

Винничанка берет участие в отборе на Евровидение: видео

09.01.2017
Винницкая исполнительница Оксана Славна принимает ...