Під Кремінною спецназ знищив окупантів на спостережних пунктах

Російські окупанти продовжують наступальні дії на чотирьох з семи існуючих напрямках, в тому числі на Лиманському (Кремінському). Про це в вечірньому зведенні за перші вісімнадцять годин другого лютого розповів речник Генерального штабу Збройних сил України Олександр Штупун.

Тим часом, боєць ЗСУ «Otto Hans Wolf» на своїй сторінці в соціальній мережі «Твіттер» сьогодні увечері розповів деякі деталі з тої самої ділянки фронту:

«В останні дні з боку пі…арів дуже активно працюють дівізіони «Васильків» (автоматичні 82-міліметрові міномети). Враження, що у орків їх дуже багато. Працюють батареями по 4 штуки, іноді 5, а батарей таких у них на невеликій ділянці фронту до фіга».

«За 20 хвилин до цього по нам жирно відпрацювали «Васильки». Поприлітало за пів метри від окопів, сніг в окопі та поруч з ним став чорним».

Паралельно «Otto Hans Wolf» повідомив:

«Є неперевірена інформація, що вчора заходили якісь наші мегаспеци, зарядженні крутіше, ніж найліпший Термінатор, та вирізали кілька спостережних пунктів орків. Інфа не перевірена, хоча від людей яким можна довіряти».


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Украина выиграла у Финляндии и вышла на 2-ое место: видео гола

12.11.2016 - 22:34
Закончился первый тайм матча четвертого тура отборочного турнира к ЧМ-2018 между сборными Украины и Финляндии. В Одессе подопечные Андрея Шевченко сумели на 25-ой минуте размочить ворота соперника. Отличный пас в ...

Вера Брежнева упала на концерте: видео

13.04.2018
Известная певица из Украины Вера ...