Під Донецьком ЗСУ знищили 70 російських військових в одному бою

Минулої доби Сили оборони знищили незвично велику кількість бойових броньованих машин (73) та артилерійських систем (50) російських окупантів. Про це в ранковому зведенні про втрати агресора доповів Генеральний штаб Збройних сил України.

За 771 день широкомасштабної війни (з 24 лютого 2022 року по 5 квітня 2024) ворог втратив 13459 ББМ (в середньому 17,5 за добу) та 11221 артсисем (14,5). Тож втрати цієї зброї вчора справді великі.

Як прокоментував Телеграм-канал «Оперативний ЗСУ»: «Цієї доби Сили оборони показали дуже якісну контрбатарейну боротьбу». А вона, до речі, неможлива без достатньої кількості снарядів.

Тим часом родичі загарбників повідомляють, що на Донецькому напрямку з 80 штурмовиків 433-го полку 27-ої дивізії РФ після бою вціліли тільки 10. Відповідно, 87,5% штурмового загону були ліквідовані.



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Трофеи, изъятые в Кривом Торце: фото, видео

14.03.2017 - 00:30
По итогам сегодняшней отработки ряда населенных пунктов на линии разграничения, в ходе которой в Кривом Торце были задержаны 43 человека, принимавших участие в блокаде, МВД продемонстрировало изъятое у них оружие. ...