Під Донецьком знищено великий важливий для окупантів міст

Сьогодні приблизно о пів на шосту був знищений великій автомобільний міст на трасі «Донецьк – Горлівка» над залізницею біля окупованого села Василівка північніше Донецька (перед блокпостом загарбників Мозаїка).

Про це масово повідомляють різні джерела, зокрема, український патріот і блогер з Донецька «Necro Mancer», публікуючі відео та фтографії з місця події.

Це ближній тил інтервентів, а траса активно використовувалася як інтервентами, так і цивільними. На світлині і ролику, знятому окупантом, видно кілька автомобілів в руїнах, а також бронетехніку, придавлену частиною мосту.

Крім того, чути голосні артилерійські залпи. Нагадаємо, зовсім поруч ворог активно штурмує сусідню Авдіївку.

Чим саме знищено міст, невідомо, але зрозуміло, що чимось високоточним і потужним – наприклад керованою авіаційною бомбою чи ракетою типу Storm Shadow.

Це, безумовно, успіх Збройних сил України, адже сильно порушена автомобільна та залізнична логістика загарбників.



Подпишитесь на новости

 

Video >>

В Эквадоре вслед за мощным землетрясением ожидают разрушительное цунами (видео)

17.04.2016 - 11:40
К вечеру появилась информация о гибели 233 человек У побережья Эквадора ожидается разрушительное цунами, которое может привести к не менее трагичным последствиям, нежели вчерашнее землетрясение. Поэтому гражданам советуют покинуть свои дома ...

Изобрели матрац, который уведомляет о супружеской измене (видео)

15.04.2016
Испанцы изобрели матрац, который уведомляет ...