Під Донецьком знищено два ворожих танки

Сьогодні приблизно о 15:20 російські окупанти втратили два танки на авдіївському напрямку (під Донецьком) в зоні відповідальності 59-ої окремої мотопіхотної бригади Збройних сил України імені Якова Гандзюка (її пункт постійної дислокації знаходиться на Вінниччині).

Про це в 16:20 повідомив Телеграм-канал «Третя Сила», оприлюднивши відповідне відео, зняте безпілотним літальним апаратом, та зазначивши, що це сталося близько години тому.

На дорозі між лісосмугою й полем палає і сильно димить один танк. До нього по дорозі під’їжджає інший, обережно його обходить через лісосмугу, виїжджає на дорогу і теж вибухає.

Що саме вразило танки, не вказано і нам не зрозуміло. Можемо припустити, що вони підривалися на якихось вибухових пристроях. Можливо, вони були радіокерованими. Саме тому над цим місцем міг чергувати БПЛА.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Ярмоленко забивает и «Боруссия» громит «Магдебург»: видео гола

25.10.2017 - 00:28
После проведенного на скамейке запасных матча последнего тура чемпионата Германии Андрей Ярмоленко вышел в основе в кубковом поединке 1/16 финала  против Магдебурга. И доказал, что его место в основе. Андрей ...

В США в пику Трампу сняли фильм о затоплении Нью-Йорка: видео

05.06.2017
В США довольно креативно отреагировали ...