Під Бахмутом ЗСУ знищили китайську машину окупантів

Бійці 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої ОШ бригади Збройних сил України дронами-камікадзе знищили машину китайського виробництва, яку використовували окупанти.

Про це у своєму Телеграм-каналі о 13:13 «Говорять Снайпер» повідомив блогер і боєць «Айдару» Станіслав Бунятов (Осман):

«Сьогодні наші FPVшники з «Айдару» підсмажили китайську Баггі, яку русня використовувала для евакуації поранених та підвозу боєприпасів».

З попередніх новин відомо, що п’ята бригада, зокрема й «Айдар», воюють на Бахмутському напрямку.



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Вблизи Солнечной системы нашли суперземлю: видео

20.11.2016 - 12:04
В относительно небольшом удалении от Солнечной системы ученые рассмотрели планету класса суперземля. По подсчетам специалистов она в 5,4 раза тяжелее Земли, а ее орбитальный период составляет 8,7 суток. В СМИ ...