Під Бахмутом ЗСУ знищили двох офіцерів і дві БМП окупантів

Російські загарбники змогли захопити одну з позицій Сил оборони на околиці нескореного села Іванівське (західніше окупованого Бахмута). При цьому наші захисники знищили дві з трьох бойових машин піхоти інтервентів, які брали участь у штурмі.

Про це у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» о 9:25 розповів блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади Збройних сил України, яка воює на цій ділянці фронту, Станіслав Бунятов (Осман):

«Такі випадки поодинокі, ми добре налаштували систему утилізації орків. FPV-дрони-камікадзе працюють дай Боже. Постійних «продавлювань» (нашої лінії оборони окупантами) немає. Зараз виходимо на новий рівень роботи, по можливості ділимося «пташками» з суміжниками та обмінюємося з ними досвідом, незабаром покажемо більше результатів».

У свою чергу, інший наш захисник, який воює на Бахмутському напрямку і веде телеграм-канал «Бахмутський Демон», о 9:53 у ньому повідомив:

«Під Іванівським вбито двох офіцерів росіян двома кулями снайперів».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Цыганская свадьба, которая поразила Европу тратой денег: фото, видео

04.02.2017 - 15:12
Словацкие цыгане Эвка и Лукас сыграли довольно экстравагантную свадьбу. На невесте было платье стоимостью 220 тысяч долларов, облепленное купюрами евро. Родственники молодоженов буквально раздавали деньги направо и налево. Видео со ...

Появилось видео нападения чиновницы на женщину с плакатом «Королевская, возвращайся в Кремль»

05.05.2017
Пророссийский политик Наталья Королевская регулярно сеет ...