Під Бахмутом ЗСУ захопили ворожі позиціїї і знищили інтервентів

Бійці 108-го окремого гірсько-штурмового батальйону 10-ої бригади Збройних сил України провели штурм ворожих позицій і знищили окупантів у вщент понівеченому лісі.

Відповідне відео знято безпілотним літальним апаратом, оператор якого цього разу, судячи з усього, відігравав переважно консультативну функцію – розповідав нашим воїнам, де причаїлися вороги. Представлене відео можна розділити на чотири частини.

Спочатку показані два трупи інтервентів, а дрон скидає гранату в поруч розташований бліндаж, але не зрозуміло, чи в ньому хтось був.

Далі показано, окупанта, який стріляє з автомати з іншої «нори». Його непомітно обійшов зі спіни і розстріляв теж з автомата наш захисник.

В третьому епізоді український воїн підійшов близько до ще одного бліндажа загарбників, закинув в нього гранату і відбіг назад. В бліндажі пролунав вибух.

Наприкінці два наші бійці просуваються з автоматами наготові, а біля них лежать ще два трупи інтервентів. На скрині цього моменту ми обвели ворогів червоною, а українських захисників синьою лінією.

Десята бригада воює на Бахмутському напрямку.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

В России угрожают захватить Беларусь: видео

21.12.2016 - 21:38
После достаточно скандального заявления ведущего эксперта Центра военно-политических исследований МГИМО Михаила Александрова относительно выжидания момента для масштабного наступления и бомбежек Украины в Москве озвучили позицию и по Беларуси. Для казалось ...

«Динамо» выиграло у «Янг Бойз»: видео голов

26.07.2017
В Киеве «Динамо» сыграло в ...