Під Бахмутом знищено командира найманців ПВК «Вагнера»

Російська пропаганда знайшла свого «героя» — польового командира приватної військової кампанії Вагнера, який начебто застрелився, щоб не здатися в полон. Цікаво, що джерелом цієї історії стала… бойова група «К-2» 54-ої окремої механізованої бригади Збройних сил України імені гетьмана Івана Мазепи.

Під час обстрілу позиції ЧВК Вагнера на Бахмутському напрямку оператори безпілотного літального апарату «К-2» окрім своєї прямої роботи зафіксували і долю двох окупантів.

Бойовик Андрій не зміг сховатися в норах, зайнятих його поплічниками (сам він навіть стверджує, що вони його викинули з укриття), трохи побігав під прицілом БПЛА, але потім зрозумів, що коли він втомиться й зупиниться, в нього таки влучать. Тому він сам мовою жестів запропонував операторам дрона свою здачу в полон, і в нього все вийшло. Зараз Андрій живий і відносно здоровий. Дивись відео.

А от командир Андрія Чардаш в тому бою таки загинув. На другому ролику видно, як він лежить важко поранений на землі на спині й прикладає до своїх грудей автомат. Причому прикладає кілька раз, досить невдало (очевидно, йому дуже важко), навіщо вдягає балаклаву на обличчя, зрештою кладе автомат на землю.

Моменту суіциду на ролику нема! Заперечує можливість самогубства й те, що наш БПЛА таки скинув на Чардаша аж дві гранати. До того ж відомо, що бойовики ЧВК Вагнера часто придурюються мертвими, лежачи на землі, щоб отримати можливість вижити, підкрастися поближче і несподівано вдарити по нашим захисникам.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Video >>

Американка отращивает бедра до 2,5 метров в надежде поставить мировой рекорд: видео

18.07.2017 - 15:18
43-летняя Бобби-Джо Уэстли из Пенсильвании весит почти 250 килограммов, а обхват ее бедер — 241 сантиметр. Женщина не хочет худеть, даже наоборот: она собирается увеличить объемы и побить предыдущий мировой ...

«Лестница в небо», — невероятный фейерверк, поражающий воображение

21.12.2015
Китайский мастер-пиротехник, живущий сейчас в ...

Бекхэм поцеловал Элтона Джона: появилось видео

21.05.2018
На Западе вовсю обсуждают поцелуй ...