Під Бахмутом знищений штурмовий загін окупантів

За перші вісімнадцять годин 25 січня російські окупанти вели наступальні дії на Бахмутському, Лиманському (Кремінському) і Авдіївському (Донецькому) напрямках. Про це в вечірньому звіті Генерального штабу Збройних сил України повідомив його речник Олександр Штупун.

При цьому він уточнив, що ворожі штурми на Лиманському і Авдіївському напрямках були безуспішними: «Усі атаки противника відбиті». А на Бахмутському агресор зазнає численних втрат…

Один з прикладів привела Державна прикордонна служба України. Один з наших опорних пунктів під Бахмутом атакувала штурмова група з десятка інтервентів. Її виявили заздалегідь і несподівано завдали мінометного удару.

Поки вівся вогонь, прикордонники підкралися до місця, де залягли загарбники, і відкрили по ним стрілецький вогонь. У підсумку шестеро загиблих і четверо поранених, які змогли відступити.

На представленій фотографії, зробленій безпілотним літальним апаратом, який коригував вогонь, чітко видно, щонайменше, п’ять трупів інтервентів.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Video >>

Как отучить кошку точить когти о мебель

28.08.2016 - 13:47
Вся мебель безжалостно испорчена, обои порваны, а ковер весь в затяжках – так ваш котик точит коготки? Что делать?! Существует множество методов, которые должны помочь защитить свой дом от пушистого ...

Под Печерским судом снова неспокойно, — произошли потасовки

02.07.2016
Как известно, Командира Надежды Савченко ...