Під Бахмутом загинув ще один український чемпіон

Війна обірвала життя ще одного українського спортсмена.

Майстер спорту з боксу та чемпіон України серед юнаків та юніорів Олександр Онищенко загинув під Бахмутом на Донеччині. Про це повідомила Федерація боксу України у Facebook.

«Олександр Онищенко − майстер спорту України з боксу, чемпіон України серед юнаків та юніорів, переможець «Кубка Карпат», «Кубка Кужельного», «Кубка Арсьонова», член збірної команди України з боксу. Олександр загинув під Бахмутом, боронячи Батьківщину від російського ворога», — йдеться у дописі.

І це додатковий сигнал голові МОК Томасу Баху, який намагається протягнути росіян і білорусів на Олімпіаду і інші турніри. Нехай врахує, чого коштує спорту війна, яку ведуть країни, атлетів яких він захищає.

Нагадаємо, 22 квітня у боях за той самий Бахмут поліг дзюдоїст Віталій Паращук, якому було усього 23 роки. Про це повідомило тоді Міністерства молоді та спорту України.

А в ніч з 30 на 31 березня від отриманих ран у боях з окупантами загинув Віталій Мерінов. Зазначимо, що Мерінов — у минулому чотириразовий чемпіон світу з кікбоксингу, чемпіон України з універсального бою, майстер спорту з боксу.

На початку березня Федерація легкої атлетики України повідомила про загибель стрибуна у довжину Романа Поліщука. Вихованець Ірини Пустовойт загинув під Бахмутом, який боронив від окупації кремлівськими військами.

Ау, Томас Бах! Цей перелік можна продовжувати…


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Появилось видео с корриды, во время которой бык смертельно проткнул Виктора Баррио

10.07.2016 - 03:22
У каждой нации есть что-то свое, изюминка… В Испании это коррида, которую людям из других стран понять тяжело. Но слава Богу, с 1985-го года от игр с быком никто там ...

В Грузии из выброшенных на свалку яиц вылупились тысячи цыплят. Видео

11.06.2018
Грузинский город Марнеули атаковали едва ...