Під Бахмутом загинув комбат Да Вінчі

Сьогодні в бою під Бахмутом загинув командир батальйону 67-ї окремої механізованої бригади Збройних сил України Дмитро Коцюбайло (Да Вінчі), Герой України, колишній польовий командир добровольців. Про це повідомив особисто президент Володимир Зеленський.

Тим часом, Генеральний штаб ЗСУ у вечірньому зведенні на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» ситуацію на Бахмутському напрямку охарактеризував наступним чином:

«На Бахмутському напрямку ворог продовжує наступати. Не припиняє штурмувати місто Бахмут. Наші захисники відбили атаки в районах населених пунктів Іванівське, Кліщіївка та Бахмут. Ворожих обстрілів зазнали Залізнянське, Дубово-Василівка, Богданівка, Бахмут, Іванівське, Ступочки, Диліївка, Торецьк, Залізне та Нью-Йорк Донецької області».

Телеграм-канал «Донбас Оперативний» від англомовних воєнних експертів і OSINT-дослідників дізнався наступне:

«В районі водоканалу (південь Бахмута), ЗСУ вчора здійснили спробу контрудару та змогли відкинути противника за сам канал, та вирівняли лінію оборони. На даний момент, вагнерівці змогли просунутись знову за канал та наразі атакують.

В районі квадратів, змін не зафіксовано. В Будьонівці та в Маріупольскому кладовищі також без змін — вагнерівці вчора змогли зайти на територію, підконтрольну силам оборони, але не змогли закріпитись, та були знищені.

В Забахмутці (схід Бахмута) особливих змін не зафіксовано, залишається одна сіра зона під контролем ЗСУ

Ситуація на півночі Бахмуту також під нашим контролем».


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Опубликовано видео с поющей Death Metal Гретой Тунберг

30.09.2019 - 00:21
За четыре дня видео выступления Греты Тунберг под тяжелый металл посмотрели без малого 3 миллиона раз. А написал музыку, наложил на нее речь активистки и сделал ролик пользователь YouTube Джон ...

Ярмоленко слету забил шикарный гол «Ганноверу»: видео

28.10.2017
Андрей Ярмоленко вышел в стартовом ...