Під Бахмутом українські військові розбили позиції окупантів

Бійці 109-го окремого гірсько-штурмового батальйону 10-ої бригади Збройних сил України, котра воює під Бахмутом, завдали потужний артилерійський удар по позиціям російських окупантів. Про це підрозділ повідомив на власній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», оприлюднивши відповідне відео.

Ролик знято безпілотним літальним апаратом, оператори якого коригували вогонь. Спочатку показано інтервентів, які щось роблять в розтрощеній лісозмузі посеред всіяних воронками полів. Потім – вибухи. Далі – сильно палаючу бойову броньовану машину інтервентів.

Тим часом, Телеграм-канал «Донбас Оперативний» прозвітував про актуальну ситуацію на Бахмутському напрямку:

«Генштаб ЗСУ повідомив, що до Бахмута введено підкріплення, і це вже тішить. У Соледарі тривають позиційні бої в районі заводу КНАУФ… У селищі Бахмутському продовжуються бої у південній частині «населеного» пункту. У самому Бахмуті орки ведуть штурмові дії за трьома напрямками, але поки що без успіху. Обстріл міста не припиняється ні на хвилину. В Дослідному бої продовжуються у південній частині…».

І навіть в начебто окупованій Курдюмовці не все так однозначно: «Хоч наші блогери й заявили, що Курдюмівку окуповано орками, але в цьому є сумніви. Надійшли відомості, що у північно-західній частині населеного пункту другий день тривають бої. Тобто частина селища залишається у сірій зоні».


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

В блиндаже террористов «ДНР» прогремел мощный взрыв: видео

11.02.2019 - 10:45
Подполковник Вооруженных сил Украины Анатолий Штефан Штирлиц сегодня в 8:08 выложил короткое видео, снятое беспилотником: на нем видны длинные извивистые траншеи и три взрыва в месте, где заканчивается лесополоса. Ролик, ...

Певица Рианна сразила откровенным нарядом: фото, видео

08.08.2017
Певица Рианна регулярно принимает участие ...