Під Бахмутом Сили оборони знищили велику групу окупантів
Мінометники Державної прикордонної служби України знешкодили групу російських окупантів, які добиралися на свою передову позицію для ротації «папєрєдніков»: восьмеро (велике відділення) загарбників ліквідовані, ще шестеро (неповне відділення) поранені.
Про це на своїх медіаресурсах повідомив пресцентр ДПСУ, оприлюднивши відповідне відео, зняте безпілотним літальним апаратом.
Його оператори – теж прикордонники – вчасно помітили групу на підході, і як тільки вона зайшла в зону враження, скоригували прицільний вогонь по ній.
Власне на ролику показане знищення частини цієї групи. Чоловік шість намагалися проскочити скрізь щільні вибухи, але четверо залишилися лежати на землі.
Подпишитесь на новости

























Коментарі (0)