Під Бахмутом окупанти прорвалися до Хромового

Російські окупанти продовжують просуватися вперед в північній і східній частинах Бахмута, а також на північних околицях міста. Це зафіксував на своїй актуальній мапі вітчизняний авторитетний укладач фронтових карт і воєнний аналітик «DeepState».

Дивись для порівняння карти за останній день лютого і перший день березня. На останній ми червоними стрілочками умовно позначили місця просування загарбників.

У своєму звіті за 28 лютого «DeepState», майже повністю присвяченого Бахмуту, написав: «Ворог продовжує тиснути з Ягідного на Бахмут. Крім того, тривають спроби витіснити наші сили зі східного берегу Бахмутки — натиск кацапів там колосальний. Противник посилив тиск на півдні, атаки йдуть на літачок, гаражі та маріупольське кладовище».

Сьогоднішня аналітична записка «DeepState» повністю присвячена Бахмуту: «Звісно, ворог буде намагатися перерізати шляхи в місто або унеможливити пересування по ним. Кацапи розуміють, що відбувається, тому кидають всі можливі резерви для досягнення своєї мети. Шансів у міських боях у ворога нема, а єдина можливість окупувати Бахмут — це його оточити».

Вже пізно вранці Телеграм-канал «Донбас Оперативний» написав: «На північ від Бахмута вагнерівці впритул просунулися до населеного пункту Хромово, через який проходить траса Часовий Яр — Бахмут. Тяжкі бої на північній та північно-західній околицях приватного сектору району Іллінівка. У районі М’ясокомбінату та Забахмутці позиційні бої, артудари та авіаудари. На півдні Бахмута тривають бої у Собачівці… в районі маріупольського цвинтаря… та на півдні дач району Квадрати».


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Мэр Дрогобыча Кучма избил активиста: видео

04.06.2018 - 18:48
Во Львовской области мэр Дрогобыча Тарас Кучма не сдержался и в ответ на обвинения одного из активистов (или провокатора) в том, что он вор, ударил его кулаком в лицо. Конфликт ...