Під Бахмутом ліквідовано роту окупантів

Російські окупанти продовжують «зосереджувати зусилля на веденні наступальних дій» на Бахмутському напрямку в Донецькій області. Про це лаконічно заявив речник Генерального штабу Збройних сил України у зведенні за перші вісімнадцять годин 24 грудня.

При цьому він назвав населені пункти на цій ділянці фронту, по районам яких ворог вів вогонь з танків, мінометів, ствольної та реактивної артилерії: Спірне, Берестове, Веселе, Яковлівка, Соледар, Парасковіївка, Бахмут, Часів Яр, Опитне, Ступочки, Кліщіївка, Біла Гора, Диліївка, Клебан-Бик, Озарянівка.

В свою чергу, речник Східного угрупування військ ЗСУ Сергій Череватий розповів трохи деталей за минулу добу. Під Бахмутом за 23 грудня ворог завдав близько 225 артударів. Зафіксовано щонайменше 28 ближніх боїв. Більше дев’яноста окупантів (майже роту) вбито, понад сто (більше роти) — поранено. Разом дві роти.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В «Боярышнике», который убил в Иркутске 49 человек, выявлен антифриз: видео

19.12.2016 - 13:50
Настоящая трагедия произошла в российском Иркутске. Она из разряда тех, что жестко высмеивается в анекдотах, но от того не менее чудовищная.  В городе отравились концентратом «Боярышника», который используется для принятия ...

Кот копирует боксерские удары, глядя на бой по телевизору (видео)

09.01.2016
Индустрия создания фильмов специально для ...