Під Бахмутом ліквідовано підполковника ДШВ РФ

В Україні ліквідовано чергового підполковника російсько-фашистських окупантів – цього разу з класичним українським прізвищем — Вадима Вікторовича Мірошниченка 1985 року народження, який керував батальйоном 83-ої окремої десантно-штурмової бригади РФ (пункт постійної дислокації знаходиться в місті Уссурійську, Далекий Схід).

Про це сьогодні повідомив блогер і український патріот з окупованого Донецька «Necro Mancer», який систематично відслідковує некрологи в рашистських засобах масової інформації, відомчих медіаресурсах силових і владних структур РФ та в соціальних мережах прихильників «руського миру».

Першоджерелом інформації є Телеграм-канал «ВДВ за Честность и Справедливость». Вказується, що Мірошниченко став «двохсотим» під Бахмутом, а також висловлюються нарікання командуванню:

«Навіщо гробити десантно-штурмові частини в обороні? Чим і як ми будемо наступати, якщо повітряно-десантні війська похоронимо в обороні?». 

Тобто в Росії продовжують насаджувати дичину про необхідність продовження війни і не усвідомлюють, що вони є злом.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Израиле на нефтеперерабатывающем заводе прогремел взрыв: видео

25.12.2016 - 20:41
На нефтеперерабатывающем заводе в израильской Хайфе произошел мощный взрыв. Клубы дыма поднялись над емкостью с топливом. Для ликвидации возгорания власти направили практически все экипажи спасателей. Как пишет Jerusalem Post, это ...