Під Бахмутом артилерія окупантів обстрілює власні штурмові групи

На Бахмутському напрямку минулої доби наші захисники відбили десяток атак російських окупантів в районах Хромового та нещодавно звільнених сіл Андріївка та Кліщіївка.

Паралельно бійці Сил оборони продовжували власні штурмові дії південніше Бахмута, завдаючи ворогу втрат у живій силі та техніці, закріплюючись на досягнутих рубежах.

Про це в ранковому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив прессцентр Генерального штабу Збройних сил України.

В свою чергу, наш захисник, який воює на цій ділянці фронту і веде Телеграм-канал «Передович0к», сьогодні повідомив, що ми стоїмо в обороні, відбиваючи «м’ясні» атаки загарбників. При цьому нам допомагає ворожа артилерія, яка сама часто обстрілює штурмові групи інитервентів. Дивись скрин.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Подробности масштабного пожара в Донецке: видео, фото

20.10.2017 - 09:57
Как ранее сообщал «РЕАЛ», вчера поздним вечером в Донецке сгорел спортзал одной из школ: «Донецк. Ул. Пролетарская 21, неработающая школа №139, 19/10/17 сгорел спортзал». Глядя на распространенные в соцсетях фото ...

Конкурс красоты в КПИ спровоцировал скандал

02.04.2019
На странице официального аккаунта студенческого ...

Подборка смешных анекдотов и забавных видео

18.08.2018
Объявление в фойе Одесского театра: ...