Петербург атакували дрони, в аеропорту Пулково масштабна пожежа

Сьогодні в РФ у другій половині дня в одному з ангарів в районі аеропорту Пулково на півдні Петербургу сталася масштабна пожежа, про яку масово пишуть місцеві жителі в інтернеті, публікуючи відповідні відео та фотографії.

Тамтешні мешканці не лише спостерігають масивний стовп чи шлейф чорного диму, але й скаржаться на сильний сморід і задуху від нього. 

Цікаво, що до вечора площа загоряння тільки зростала – щонайменше до тисячі квадратних метрів (умовна ділянка 100 на 10 м), що визнала влада. В аеропорту ведені обмеження на польоти.

Що саме горить, і чому так довго не можуть загасити, невідомо. Напрошуються якісь хімічні легкозаймисті речовини або нафтопродукти. Не можна виключати диверсію.

Тим паче, що паралельно в сорока кілометрах на південний схід від Пулково в містечку Тосно місцеві жителі почули потужні вибухи та побачили в небі безпілотний літальний апарат літакового типу.

А губернатор Ленінградської області Олександр Дрозденко це визнав і заявив про спробу атаки дронами на підприємство в Петербурзі…


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Виннице на Совете церквей осудили методы «пенсионеров» Малиновского (видео)

11.12.2015 - 18:52
Организаторы винницкого «тарифмайдана» и местной «партии пенсионеров» подверглись критике, причем вполне справедливой, со стороны духовенства. Представители разных конфессий, входящие в Совет церквей при главе ОГА осудили использование протестантами «в суе» ...

Вот как нужно мыть посуду

29.11.2015
А вы умеете мыть посуду? ...

В Киеве задержали известного спортсмена: видео

17.09.2017
Защитник баскетбольной команды БК «Киев» ...