Періс Хілтон зізналася, що зробила аборт

Світська левиця та спадкоємиця найбільшої у світі мережі готелів Hilton Періс Хілтон вперше розповіла, що у 20 років зробила аборт. Одкровеннями вона поділилася під час обговорення важливості використання своєї платформи для підтримки репродуктивних прав, пише  Glamour UK.

Періс заявила, що не була готова такою молодою народжувати дітей.

«Це було те, про що я не хотіла говорити, тому що навколо цього було так багато сорому. Я була дитиною і не була готова до цього», — сказала вона.

Зазначається, що Хілтон не змогла змовчати після рішення Верховного суду скасувати справу Роу проти Вейда та конституційне право на аборт у червні минулого року.

«Я думаю, що це важливо. Навколо цього так багато політики і всього такого, але це жіноче тіло. Чому має бути закон, заснований на цьому? Це ваше тіло, ваш вибір, і я дійсно вірю в це. Мене приголомшує, що вони ухвалюють закони про те, що ви робите зі своїм репродуктивним здоров’ям, бо якби з хлопцями було навпаки, це було б зовсім не так», — сказала вона.

Нагадаємо, нещодавно Хілтон стала матір’ю сина. Але 43-річна зірка не народила його самостійно. Вона скористалася послугами сурогатної матері. 

А днями Хілтон розсекретила ім’я свого сина, якого їй і чоловікові Картеру Реуму народила сурогатна мати. Про це зірка розповіла у своєму подкасті Це Періс.

«Мого прекрасного хлопчика звуть Фенікс Беррон Хілтон Реум. І ми з Картером так пишаємося тим, що вітаємо його у цьому світі», — сказала Періс.

Крім того, вона зізналася, що планує назвати свою майбутню доньку Лондон.

«Я роками планувала імена своїм дітям», — заявила Хілтон.

Зірка додала, що Фенікс означає надію, відродження та трансформацію.

А друге ім’я вона вибрала на честь свого покійного діда Беррона Хілтона.

«Він завжди був моїм наставником, і я так поважала свого дідуся, і ми були такі близькі. Я сумую за ним щодня, тому я дійсно хотіла вшанувати його, назвавши його ім’я в імені мого першого сина», — сказала світська левиця.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Шахтер вырвал победу у Зари: видео голов

12.03.2017 - 22:08
После неожиданного поражения «Динамо» в Кропивницком от «Звезды» (0:2) чуть было не лишился очков в 21-ом туре чемпионата Украины лидер донецкий «Шахтер». Горняки вырвали победу у идущей третьей в чемпионате ...