Переваги ламінату для вашого будинку

Якщо ви думаєте про те, щоб поміняти підлогу вашого будинку на ламінат, то точно не пошкодуєте про таке рішення. Це чудова альтернатива твердій або багатошаровій деревині. Матеріал дуже економічний і простий у встановленні й обслуговуванні, його декоративне оздоблення може імітувати натуральне дерево або інші матеріали з великим реалізмом. Якісний ламінат у Вінниці можна підібрати за посиланням albero.com.ua/vinnytsia/products/laminat_70 в магазині Albero, де ви знайдете чудові варіанти покриття, щоб досягти теплого та комфортного інтерʼєру. 

qtMgTiNm6A1w9J4qhTc_ex04-_ELdYNGfgjYQxrcneEif8fnezgabv5ko1PGlqp6loh7OhaSeVMQpbcLVihDMt6InoQkVaI4YlAzSCjeRRFvqrzzDntARQDIOkVWWCoWKpn_NOudhTZwjKYhBKV5skoYlnEztZyBNYwdevrhBYoLyI5UnEx2b6lhO3yGHA

Переваги ламінованої підлоги

Якщо зацікавила ціна в Україні, то це не всі переваги. Інші подані у списку:

  • Дозволяють насолоджуватися теплом деревини за доступною вартістю; співвідношення ціни та якості чудове.
  • Виготовлені з матеріалів, отриманих з дерева, вони реалістично імітують зовнішній вигляд різних покриттів Декоративні можливості дуже різноманітні, адаптуючись до будь-якого стилю кімнати.
  • Забезпечують відчуття комфорту та тепла там, де вони встановлені.
  • Довговічні та класифікуються відповідно до європейських правил. Ламінат стійкіший і менш ніжний, ніж паркет, адже отримує додаткову обробку. Він також є стійкими до сонячного світла, зберігаючи свій колір, незважаючи на частоту попадання променів на нього.
  • Простота установки та практичність. Вам не потрібно знімати старий ламінат або робити будь-яку додаткову обробку поверхні.
  • На відміну від підлог із натурального дерева, ламінати не можуть бути відшліфовані, відполіровані, лаковані або нарізані ножем. Їхнє технічне обслуговування дуже просте, і вони мають ефективну систему ущільнення, яка запобігає витоку води. Вони мають верхній шар смоли, який полегшує очищення.

Класифікація та стійкість

Подумайте про те, в якій кімнаті ви збираєтеся розмістити ламінат, хто його використовує (діти, люди похилого віку…) і для чого (якщо він піддаватиметься впливу води або плям…). Ламінатні підлоги відрізняються стійкістю до зношування поверхні або тертя, які представлені номенклатурою змінного струму. Чим вище число, яке супроводжує ламінат, тим він витриваліший.

Ось основні варіанти:

  • AC3. Вони менш стійкі. Дуже мало попиту, тому що призначені для будинків де не багато людей. Їх можна використовувати для дачі або заміської будівлі.
  • AC4. Цей рівень вже можна рекомендувати у будинках із нормальним рухом.
  • AC5. Він забезпечує інтенсивний опір. Вони найбільш потрібні для приватних будинків, тому що забезпечують довготривалість використання незалежно від кількості людей у приміщенні та інтенсивності використання підлоги.
  • AC6. Це підлога з найбільшою міцністю та твердістю. Крім будинків, вони готові до встановлення у магазинах та на підприємствах.

Виберіть варіант, що підходить саме вам. Ви можете купити чудовий варіант підлоги на сайті Альберо.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Покушение на Мосийчука: появилось видео момента взрыва

26.10.2017 - 13:00
Появилось видео момента взрыва, которым вчера вечером были ранены нардеп Игорь Мосийчук, политолог Виталий Бала, охранник нардепа и прохожий (которые позже скончались) и еще один человек. На канале Ютуб показали ...

В США ливень затопил целый город: видео, фото

28.05.2018
Ученые утверждают, что в Атлантике ...