Перемогу «20 днів у Маріуполі» вирізали з міжнародної телеверсії «Оскар»

Організатори вирізали зі скороченої міжнародної телевізійної версії «Оскара» номінацію «Найкращий повнометражний документальний фільм», в якій переміг фільм «20 днів у Маріуполі». Про це повідомляє Суспільне мовлення.

Другий рік поспіль ексклюзивним транслятором церемонії в Україні був канал «Суспільне Культура». У ніч на понеділок глядачі могли побачити повну версію премії.

Наступного дня, 11 березня, на цьому ж телеканалі був запланований показ міжнародної скороченої версії, однак виявилося, що там були представлені не всі лауреати.

За словами Лук’яна Галкіга, виконавчого продюсера каналу, минулого року з міжнародної версії премії не вирізали нагороду за найкращий документальний фільм про російського опозиціонера Олексія Навального.

«Команда була шокована та глибоко розчарована, коли не побачила у монтажі міжнародної версії номінацію «Найкращий повнометражний документальний фільм», де справедливу нагороду здобула стрічка «20 днів у Маріуполі». Потужна промова Мстислава Чернова підкреслила єдність між Україною й світом — тим прикріше бачити виключення цього повного правди й сили епізоду з версії, розповсюдженої для світових ліцензіатів премії «Оскар», — обурилася команда «Суспільного».

У свою чергу, представники Disney Entertainment пояснили, чому не включили церемонію нагородження «20 днів у Маріуполі» в скорочену міжнародну телевізійну версію «Оскара».

У компанії послалися на часові обмеження для короткої версії шоу і додали, що вибір номінацій для скороченої версії був визначений заздалегідь під час процесу планування кілька тижнів тому.

Представники Disney Entertainment зазначили, що надали «Суспільному» ліцензію на показ в Україні як повної церемонії в прямому ефірі, так і альтернативної 90-хвилинної версії шоу. Тому телеканал вирішив транслювати повну версію, щоб глядачі могли ще раз побачити перемогу України.

Нагадаємо, у 2022 і 2023 роках президенту України Зеленському двічі відмовили в можливості зробити звернення під час церемонії врученні премії «Оскар». При тому що на десятках інших подібних майданчиках він звертався з промовами до мільонних аудиторій.

Зірка Голлівуду Шон Пенн два роки тому навіть пригрозив американській кіноакадемії мистецтв, якщо вона вирішить відмовити президентові України Володимиру Зеленському у можливості виступити зі зверненням під час церемонії вручення «Оскара». Пенн сказав, що переплавить свою нагороду, отриману у 2008 році за роль у фільмі «Молоко», а також попередив, що закликатиме до бойкоту церемонії, щоб усі пішли із зали. Але цей заклик і подібні від інших зірок не подіяли на «бронебійне» керівництво АКМ…

Тому не варто дивуватися, що зі скороченої телеверсії вирізали саме перемогу українського фільму про війну із фашистською РФ. Скоріше, дивуватися треба самій перемозі нашого фільму, бо спокійно могли «прокатити»…


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Израиль показал видео испытаний «дрона-убийцы» российских С-300 и С-400

21.02.2019 - 13:25
Израиль совершенствует свое вооружение с учетом того, что Россия снабдила врагов государства ракетными системами ПВО. Нынче концерн IAI (Israel Aerospace Industries) в ходе выставки Aero India в презентовал 45-килограммовый дрон-камикадзе Mini Harpy. ...

Распускание розы. Замедленная видеосъемка

07.11.2015
А Вы видели как распускается ...

Глубоководные чудища, попадающиеся в рыболовецкие сети: фото, видео

20.12.2016
Фотографии обычного моряка из Мурманска ...