Перемога «Блоку Петра Порошенка «Солідарності» – шлях до економічного зростання Вінниччини

koroviyДля досягнення справді високих європейських стандартів життя необхідні масштабні реформи в державі у кожній галузі. Цю відповідальність за зміни в Україні взяла на себе команда Президента – партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Президент неодноразово наголошував на необхідності єднання навколо руху країни в напрямку європейських стандартів життя. Більше того, Петро Порошенко на власному прикладі демонструє титанічну працездатність для досягнення цілі та зміни країни з пострадянської — на сучасну та оновлену, з розвиненою економікою та заможним населенням. І Вінниччина, яка у далекому 1998 році дала путівку в політичну еліту молодому бізнесмену Петру Порошенку, має показати приклад на шляху модернізації України й стати авангардом цих перетворень. Тому, в області партію «Блок Петра Порошенка «Солідарність» взялися представляти люди, які звикли працювати на результат, покращуючи економіку регіону, адже запорукою успіху є саме праця кожного з нас.

Формування ефективних управлінців

Зокрема, на зону відповідальності влади Вінниччини покладено проведення реформ й забезпечення баланcу інтересів між громадянським суспільством, державою і бізнесом. Керівництво області вже зобов’язалось прозоро та якісно працювати за новими підходами, гарантувати дотримання прав людини.

Показовим прикладом того, що зміни в області вже відбуваються, став організований за ініціативи Валерія Коровія прозорий та відкритий конкурс на заміщення вакантної посади керівника департаменту екології та природних ресурсів Вінницької облдержадміністрації. Він проведений вперше за всю історію діяльності обласної влади. І це лише початок оновлення команди обласної влади, яка має стати рушієм проведення реформ на Вінниччині. Цим кроком керівник області сказав своє рішуче «НІ» тим чиновникам, котрі десятиріччями «засиділися» на посадах і лише змінюють по-колу один одного; «НІ» – родинним та кумівським зв’язками у просуванні на державних посадах. Адже область має амбітних до змін фахових менеджерів та управлінців з новими поглядами та інноваційними ідеями, які змінять ситуацію і вплинуть на покращення життя людей. Саме такою є команда партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», яка здатна привести до влади людей нової формації і змінити не лише обличчя чиновників, а й стати дієвою командою реформаторів.

Соціально відповідальний бізнес

Є серед команди партії й керівники потужних підприємств області, які забезпечують десятки тисяч жителів регіону робочими місцями з гідними зарплатами та умовами праці.

Прикладом відповідальності бізнесу на теренах Вінниччини та одним з облич партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» є представники групи компаній Миронівського хлібопродукту, які нещодавно побудували великий птахопереробний комплекс поблизу Ладижина Вінницької області, а вже до 2021 року мають намір збільшити виробництво в 2 рази та стати беззаперечним лідером на європейському ринку курятини. Підприємства МХП в області вже забезпечили понад 6000 вінничан робочими місцями, а із введенням в експлуатацію нових виробничих майданчиків ще 3000 жителів регіону отримають висококваліфіковану і високооплачувану роботу. На даних виробництвах величезна увага приділяється саме соціальним проектам, починаючи від виплат стабільно високих зарплат, сплати всіх податків і допомоги територіям. Більше того, на сьогоднішній день на базі підприємства МХП на Вінниччині створено громадську організацію «Соціальний центр», яка займається соціальними питаннями на селі і людей на територіях дії групи компаній МХП. Зважаючи, що основне питання для жителів сіл – дороги, компанія ще 3 роки тому інвестувала близько 50 мільйонів гривень у проведення ремонту дороги від Гайсина до Тростянця, а це більше 40 км.

МХП вже відремонтував дороги від с. Гордіївки до Бершаді, вкладені кошти в ремонт доріг поблизу Тростянця. Також силами МХП будуються дороги-«бетонки» для того, щоб вивести весь вантажний транспорт за межі доріг загальнодержавного призначення.

Крім того, у всіх чотирьох селах Гайсинського району, де працюють підприємства МХП, побудовані водогони, вкладаються кошти у дитячі садки, школи, дороги.

Ще одним прикладом відповідальності бізнесу є діяльність керівника вінницького підприємства промислової групи ViOil Дмитра Чаленко. Успішний менеджер і реформатор разом із партією «Блок Петра Порошенка «Солідарність» взявся підвищувати добробут жителів області. Промислова група ViOil, яка є лідером олієжирової галузі, має намір вже наступного року на вінницькому підприємстві збільшити потужності на 30%. Передбачається запустити новий виробничий цех, що дозволить забезпечити робочими місцями близько півтисячі жителів області. Підприємство також є соціально орієнтованим та відповідальним перед громадою, де діє виробництво. Тому керівник підприємства Чаленко приділяє особливу увагу організації та будівництву об’єктів, які сприяють комфортному життю людей в досить віддаленому від центру Вінниці мікрорайоні «Тяжилів». Саме за сприяння керівника підприємства мікрорайон «оживає» й набуває нового вигляду: ремонтуються та будуються дороги, встановлюються дитячі майданчики, вкладаються кошти в соціальні об’єкти та організацію дозвілля для жителів. Більше того, Вінницький олієжиркомбінат дбає й про транспортну мережу обласного центру. Зокрема, допомагає в оновленні муніципального автобусного парку і вже придбав кілька нових автобусів, які возять городян вулицями міста.

Керівник Вінницької області Валерій Коровій як фаховий економіст розуміє потребу в таких потужних підприємствах та справжніх лідерах у своїй команді. Саме тому обласна влада дає «зелену дорогу» в реалізації нових бізнес-ідей та сприяє створенню в регіоні нормального середовища як для нових інвесторів, так і для тих, що вже працюють на Вінниччині.

«Ми серйозно ставимося до інвесторів, які хочуть заходити і заходять в область, і будемо робити все можливе для успішної реалізації інвестпроектів. Такі проекти як розбудова в області підприємств МХП та збільшення потужності Вінницького олієжиркомбінату — це своєрідна візитівка Вінниччини при спілкуванні з потенційними компаніями-інвесторами», — переконаний керівник області.

Це лише два з понад 100 прикладів соціально-відповідального бізнесу, керівники яких як члени команди партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» йдуть в органи місцевого самоврядування покращувати добробут жителів регіону.

Тому, голосуючи за партію «Блок Петра Порошенка «Солідарність», жителі Вінниччини обирають шлях розвитку та добробуту для своїх родин та своєї країни.

 


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

Над Африкой взорвался астероид: опубликовано видео

04.06.2018 - 20:20
В Африке над Ботсваной 2-го июня  удалось снять на видео взрыв астероида.  Специалистам удалось также снять на видео его вхождение в атмосферу земли. Двухметровое космическое тело разорвало на мелкие частицы ...

Надежда Савченко в грубой форме оскорбила атошников: видео

28.06.2017
Нардеп Надежда Савченко прокомментировала то, ...

Мейвезер с большим трудом победил МакГрегора: видео

27.08.2017
Прошедший 27 августа в американском ...