Пентагон оголосив про скорочення бригад США в Європі
Пентагон ухвалив рішення скоротити кількість американських бойових бригадних груп у Європі з чотирьох до трьох. Про це повідомив речник Міністерства оборони США Шон Парнелл.
За його словами, чисельність військового контингенту повертається до рівня, який був до 2021 року. У зв’язку з цим тимчасово відкладається перекидання частини американських сил до Польщі.
У Пентагоні пояснили, що рішення стало результатом перегляду військової присутності США в Європі та оцінки стратегічних потреб Вашингтона. Також враховувалася готовність союзників самостійно посилювати оборону континенту.
Парнелл наголосив, що цей процес відповідає політиці президента Дональда Трампа «Америка передусім». Зазначимо, що це дивне «виправдання» того, що правильно називати зрадою союзників і заохочуванням фашистського режиму РФ.
Окремо Парнелл повідомив про розмову глави Пентагона Піта Хеґсета із заступником прем’єр-міністра Польщі Владиславом Косіняком-Камишем. У США відзначили готовність Польщі вкладати ресурси у власну безпеку та заявили, що іншим країнам НАТО варто брати з неї приклад.
Додаткові подробиці щодо майбутнього розміщення американських сил у Європі обіцяють оприлюднити пізніше.
Подпишитесь на новости
























