Пашинський вийшов із СІЗО під заставу у 272 мільйони

Заарештований вчора з правом виходу під заставу колишній нардеп від Народного фронту Сергій Пашинський вже на волі.

Повну заставу (272,520 млн грн — за рішенням суду) внесли члени Національної асоціації підприємств оборонної промисловості.

“Я вийшов на свободу. Я дуже вдячний за таку колосальну підтримку, але мені водночас дуже соромно, що кошти, які повинні були бути використані для виробництва зброї, використані на заставу для мене по фейкових звинуваченнях. Я відпрацюю кожну копійку і доб’юся повернення цих коштів. Повертаюся до своїх обов’язків. Більше зброї, більше боєприпасів”, — написав Пашинський у себе в Фейсбук.

Він додав, що подано заяву про злочин щодо фальсифікації його розмов.

12 лютого 2024 року Служба безпеки України заявила про повідомлення про підозру колишньому народному депутату, його бізнес-партнеру та ще чотирьом особам у справі про незаконне привласнення нафтопродуктів і завдання державі майже 1 млрд гривень збитків. 

Нагадаємо, 7 жовтня 2019 року Пашинський вже був за гратами. Тоді Печерський районний суд Києва задовольнив клопотання ГБР та заарештував колишнього нардепа Сергія Пашинчського на два місяці (до 4 грудня) без права внесення застави. У відповідь Пашинський заявив, що не шокований, і таке в нашій країні вже було і довго не триватиме.

Під час слухання Пашинський заявляв, що проти нього це переслідування затіяв колишній заступник голови Адміністрації Януковича Андрій Портнов. А його захист показував, що звинувачення не надало жодного доказу того, що Пашинському потрібно обирати у вигляді запобіжного заходу арешт. І заявляв, як і він сам, про готовність брати участь у всіх слідчих діях.

Тоді депутату чотирьох попередніх скликань Сергію Пашинському вручили підозру стосовно справи про заподіяння тяжкого тілесного ушкодження. Виробництво, яке вже було закрито, відновили слідчі Держбюро розслідувань. Мова про випадок 31 грудня 2016 року. Пашинський тоді застосував зброю під час конфлікту на дорозі Постраждалим виявився 38-річний мешканець Васильківського району В’ячеслав Хімікус. У серпні ГПУ закрило провадження, не знайшовши складу злочину в діях обох учасників конфлікту. Але Хімікус звернувся до Європейського суду з прав людини.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В центре Винницы иорданский студент на BМW сбил байкера: фото, видео

26.05.2017 - 13:19
Всем экстренных службам знаком «закон парных случаев». Подтвердился он и 25 мая, когда в Виннице и Ладыжине пострадали два мотоциклиста. В областном центре ДТП стало следствием грубого нарушения правил дорожного ...

Как укладывают дороги в США (видео)

16.12.2015
У нас подавляющее большинство дорог ...

В России угрожают захватить Беларусь: видео

21.12.2016
После достаточно скандального заявления ведущего ...