Пашинян виступив проти присутності військових РФ у Вірменії

Росія не виконала своїх союзницьких зобов’язань перед Вірменією, а отже в присутності її військових баз в країні більше немає переваг. Про це заявив прем’єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян в інтерв’ю The Wall Street Journal.

Він також зазначив, що Вірменія шукає нових партнерів, оскільки РФ не виконала своїх союзницьких зобов’язань, особливо під час бойових дій у Нагірному Карабаху минулого місяця.

«Ці події, по суті, підвели нас до рішення, що нам потрібно диверсифікувати наші відносини у сфері безпеки, і ми намагаємося це зробити зараз», – зазначив вірменський прем’єр.

Як відомо, у вірменському місті Гюмрі розташована 102-га російська військова база. Її чисельність – близько 3500 військовослужбовців.

Нагадаємо, 19 вересня Азербайджан оголосив про проведення в Карабаху «антитерористичних заходів» для відновлення конституційного ладу. Того ж дня Баку назвав умови припинення операції, серед яких капітуляція та роззброєння формувань у регіоні. 20 вересня «влада» Нагірного Карабаху прийняла пропозицію щодо припинення вогню.

Азербайджан оголосив про відновлення суверенітету у Нагірному Карабасі, а його мешканці, переважно етнічні вірмени, почали залишати регіон. Невизнана Нагірно-Карабаська Республіка (Арцах) припинить своє існування з 1 січня 2024 року. З Нагірного Карабаху до Вірменії виїхали близько 100 000 осіб.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

На Прикарпатье выпал черный снег: появилось видео

24.02.2018 - 19:48
Феномены, когда выпадает пепельный, почти черный снег, не считают диковинкой в городах-спутниках «угольных» электростанций. Обычно местные энергетики идут в отказку и заявляют, что у них фильтры в порядке, поэтому не ...