Партизани знайшли ППО, яка прикриває дачу Путіна в Сочі

Партизанський рух виявив систему протиповітряної оборони, яка прикриває дачу лідера фашистського режиму РФ Путіна в Сочі. Про це повідомляє АТЕШ у Telegram четвер, 27 червня.

«Наш агент повідомив про виявлення системи протиповітряної оборони Панцир-С1 у Сочі. Цей комплекс розташований за 15 км від Бочарів Струмка в Сочі», — йдеться в повідомленні.

Бочарів Струмок — це літня резиденція Путіна, що розташована в однойменній лісопарковій долині.

Партизани зазначають, що він призначений для захисту від повітряних загроз і містить ракети, зенітні гармати, а також радар виявлення і відстеження повітряних цілей.

«Завдяки цій інформації СОУ можуть проводити оцінку військових можливостей, розподілу сил на території РФ і планувати операції з ліквідації важливих військових об’єктів», — наголосили в АТЕШ.

Безліч співробітників ФСО в охороні, довжелезні столи, двійники… Чого тільки немає в антуражі лідера фашистського режиму РФ Путіна, аби тільки захистити його життя! Наразі з’явилася нова «фішка»… Путін став літати в регіони країни в супроводі винищувачів.

У вівторок, 18 червня, очільник Кремля відвідав Якутськ, і місцеві жителі помітили в небі один літак Су-30СМ, пише російське Агентство. Новости.

Зазначається, що це перший візуально підтверджений випадок від початку війни, коли борт №1 супроводжують військові літаки під час візиту в російський регіон.

До цього винищувачі супроводжували Путіна лише за кордоном. Зокрема, такі заходи безпеки застосовувалися під час польотів російського диктатора до Білорусі, Казахстану, Узбекистану та ОАЕ.

 


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Гладковский снял свое видео в ответ на разоблачение Бигуса

05.03.2019 - 12:13
Сын уволенного вчера президентом Порошенко первого заместителя секретаря СНБО Олега Гладковского Игорь очень креативно ответил на расследование программы «Наші гроші». Напомним, в материалах Дениса Бигуса Игорь, его отец, глава Укроборонпрома ...