Партизани підірвали залізничне полотно на окупованій Херсонщині

На окупованій частині Херсонської області партизани з руху «Атеш» здійснили вдалу спецоперацію, метою якої було завадити російським окупантам постачання зброї і живої сили на фронт.

Учасники руху підірвали залізничне полотно між населеними пунктами Абрикосівка та Раденськ, відповідне відео вони оприлюднили у себе в Телеграм.

Підтверджує ефективність заходу Центр національного спротиву, який серед іншого висловив вдячність мешканцям тимчасово окупованих територій за надання інформації про пересування загарбників і місця їх розміщення.

В результаті на сьогодні цим шляхом припинено постачання окупантам необхідних речей у Херсонській і Запорізькій областях.

Нагадаємо, 24 лютого повідомлялося, що в окупованому Криму за 12 кілометрів від станції Сімферополь, в районі села Поштове, невідомі підірвали частину залізниці. 

Тоді учасники партизанського руху Атеш заявили про свою причетність до того, що сталося.

«Успішно ліквідовано частину залізничного полотна в районі села Поштове, неподалік окупованого Сімферополя. Потяги стоять, ніхто вже нікуди не їде, і нічого нікуди вже не везуть», — йшлося у заяві.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Крокодилы научились выживать в замерзающих водоемах: видео

05.02.2019 - 16:56
Крокодилы научились жить подо льдом в сильные морозы. Рептилии американского национального парка поразили ученых приспособляемостью: оказалось, что они научились переживать зиму самостоятельно. Из-за необычно сильных холодов крокодилы буквально вмерзают в ...

«Республики» в огне. Фантастический пожар в Донецке: видео, фото

16.08.2017
Расположенный на западной прифронтовой околице ...