Партія президента на Вінниччині визначає своїх кандидатів шляхом проведення праймеріз

bppПід гаслом: «Народовладдя починається з тебе» «Блок Петра Порошенка «Солідарність» на Вінниччині розпочав  збір пропозицій від мешканців області, щоб з’ясувати: кого вони вважають достойним кандидатом від партії до обласної ради.

Тепер кожен бажаючий може підійти до намету «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» та запропонувати партійним активістам долучити до списку особу, яку хоче бачити депутатом обласної ради від свого виборчого округу. Ті люди, які отримують найбільшу підтримку громадян, будуть висунуті кандидатами до обласної ради від пропризидентської партії.

На Заході такі акції мають назву «праймеріз» – попереднє голосування за кандидатів, запропонованих тією або іншою партією. Відмінність вінницької моделі від американської чи європейської практики «праймеріз» у тому, що там обговорюються декілька кандидатур, уже погоджених попередньо із партійним керівництвом. У нашому випадку, жодних потенційних претендентів не визначено. Керівництво обласної організації політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» вирішило не просто повністю відкрити список кандидатів до обласної ради, а сформувати його відповідно до зауважень та рекомендацій мешканців Вінниччини.

Політичні експерти очікують, що кандидатури «професійних політиків» буде заблоковано самими виборцями. Натомість більші шанси стати висуванцями від «Блоку Петра Порошенка  «Солідарність» матимуть молоді люди, жінки, активісти, волонтери, ефективні менеджери. Нагадаємо, згідно нового закону про місцеві вибори, кількість жінок серед кандидатів від кожної партії не може бути меншою за 30%. Остаточне слово, однак, за громадянами Вінницької області. Недарма, партійні активісти лише збиратимуть пропозиції, а не намагатимуться агітувати за того чи іншого здобувача депутатського мандату.

Андрій Гижко (голова Вінницької територіальної  організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»): Це зроблено, щоб максимально врахувати вимоги виборців. Не партії мають нав’язувати людям своїх кандидатів, а вінничани вимагатимуть висування тих осіб, які користуються довірою українців. «Блок Петра Порошенка «Солідарність»  як найбільш рейтингова партія у Вінницькій області подає таким чином  приклад іншим політичним силам.

 

Також слід зазначити, що політика децентралізації влади, яку проводить команда Президента України, передбачає передачу більшості повноважень, насамперед у фінансових питаннях, до органів місцевого самоврядування. Отже, 25 жовтня на місцевих виборах вінничани обиратимуть не просто депутатів, які будуть голосувати за ті чи інші рішення, запропоновані виконавчою владою, а реально формуватимуть цю виконавчу владу. Відтак, реальна влада переходитиме до територіальних громад.

Саме це «Блок Петра Порошенка «Солідарність» і мав на увазі, називаючи акцію безпосереднього висування кандидатів від простих людей «Народовладдя».

 


 
Luckyads
Yandex


РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

Сборная мира вместе с Ярмоленко победила “Атлетико” 5:4. Видеообзор

28.05.2017 - 22:30
Андрей Ярмоленко позвали в сборную мира. Капитан “Динамо” принял приглашение и сегодня сыграл в прощальном матче на домашнем стадионе мадридского “Атлетико” – “Висенте Кальдерон”. Со следующего сезона “матрасники” будут выступать на новой ...

Як зберегти зір

16.07.2016
Наталя Малачкова, кандидат медичних наук, ...

Появился сатирический мультик о дальнобойщиках и Путине (видео)

07.12.2015
В сети появился замечательный сатирический ...