Парламент Грузії «провалить» голосування за скандальний закон

Заява грузинської правлячої коаліції про «відкликання» ухваленого в першому читанні законопроєкту «про іноагентів» суперечить правилам парламенту і не може бути втілена.

Про це свідчать заяви грузинських юристів, експертів та фахівців з конституційного права та політиків.

Після того, як про цей обман влади стало відомо, з’явилася інформація про те, що парламентська більшість Грузії «провалить» під час голосування у другому читанні законопроект Про прозорість іноземного впливу, щоб створити формальні умови для його блокування. Про це на брифінгу 9 березня заявив один із лідерів партії Грузинська мрія Мамука Мдинарадзе, повідомляє Ехо Кавказу.

Він зазначив, що рух Сила народу вже відкликав із парламенту свій варіант законопроекту Про реєстрацію іноземних агентів, який називали «американським».

«Щодо затвердженого у першому читанні законопроекту Про прозорість іноземного впливу, згідно з процедурою, документ буде знову винесений на голосування. У другому читанні правляча партія планує провалити голосування, тим самим законопроект буде заблокований», — пояснив Мдинарадзе.

Депутат додав, що голова парламенту Шалва Папуашвілі вже надіслав листа до Венеціанської комісії про відкликання законопроекту «про іноагентів».

Раніше повідомлялося, що правляча партія Грузинська мрія та рух Сила народу вирішили відкликати законопроект про «іноагентів», щоб не «підсилювати розбіжності у суспільстві».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Курт Волкер назвал сумасшествием то, что говорил российский пранк Вован: видео

28.09.2017 - 14:50
Еще 23 сентября пресс-служба СНБО сообщала, что российские пранкеры пытались выдать себя за Александра Турчинова. Однако цель не достигла результата. Накануне россияне «Лексус» Алексей Столяров и «Вован» Владимир Кузнецов связались ...

В Киеве жестко разогнали лагерь ромов: видео

25.04.2018
Полиция поставила точку в деле ...

Появилось видео выплаты денег активистам возле Рады

14.07.2017
Нардеп Антон Геращенко выложил у ...