Парламент Грузії «провалить» голосування за скандальний закон

Заява грузинської правлячої коаліції про «відкликання» ухваленого в першому читанні законопроєкту «про іноагентів» суперечить правилам парламенту і не може бути втілена.

Про це свідчать заяви грузинських юристів, експертів та фахівців з конституційного права та політиків.

Після того, як про цей обман влади стало відомо, з’явилася інформація про те, що парламентська більшість Грузії «провалить» під час голосування у другому читанні законопроект Про прозорість іноземного впливу, щоб створити формальні умови для його блокування. Про це на брифінгу 9 березня заявив один із лідерів партії Грузинська мрія Мамука Мдинарадзе, повідомляє Ехо Кавказу.

Він зазначив, що рух Сила народу вже відкликав із парламенту свій варіант законопроекту Про реєстрацію іноземних агентів, який називали «американським».

«Щодо затвердженого у першому читанні законопроекту Про прозорість іноземного впливу, згідно з процедурою, документ буде знову винесений на голосування. У другому читанні правляча партія планує провалити голосування, тим самим законопроект буде заблокований», — пояснив Мдинарадзе.

Депутат додав, що голова парламенту Шалва Папуашвілі вже надіслав листа до Венеціанської комісії про відкликання законопроекту «про іноагентів».

Раніше повідомлялося, що правляча партія Грузинська мрія та рух Сила народу вирішили відкликати законопроект про «іноагентів», щоб не «підсилювати розбіжності у суспільстві».


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео, как Ляшко танцует с женой на кухне

28.10.2017 - 22:52
Сегодня у супруги Олега Ляшко день рождения. Роситу Александровну поздравил у себя на Фейсбук депутат от Радикальной партии Андрей Лозовой. «До чого ж ви круті! З днем народження, дорога Росіта Олександрівна!», ...

Как готовилось покушение на Геращенко: видео

23.01.2017
СБУ опубликовала запись переговоров двоих ...

В Баку вновь горит Trump Tower: видео

28.04.2018
В здании Trump Tower в центре столицы ...