Папа Римський зробив чергову заяву про війну в Україні

Папа Римський Франциск повернувся до своєї «миротворчої» риторики, яка фактично полягає у знятті з Росії повної відповідальності за війну проти України. Мовляв, не тільки вона винна.

Наразі в інтерв’ю швейцарсько-італійській телерадіокомпанії RSI він стверджує, що війну в Україні підживлюють імперські інтереси не тільки Росії, а й інших сторін.

Папа зазначив, що готовий до розмови з президентом РФ Путіним. Про що? Щоб той вивів війська з України і погодився на репарації? Звісно, ні. Про таке Франциск не каже…

«Я б говорив з ним так само чітко, як я говорю на публіці. Він освічена людина. На другий день війни я був у російському посольстві при Святому Престолі, щоб сказати, що готовий поїхати до Москви, якщо Путін залишить мені вікно для переговорів. Лавров написав мені, що дякую, але зараз не час. Путін знає, що я доступний» — сказав він.

«Але там є імперські інтереси, не тільки імперські інтереси Росії, але й інших імперій. Для імперії властиво ставити нації на друге місце» — додав Папа.

Війну РФ проти України він характеризує як світову.

«За трохи більше ніж сто років було три світові війни: 14-18-го, 39-45-го і ця, яка є світовою війною. Вона почалася по крихтах, а тепер ніхто не може сказати, що це не світова війна. Всі великі держави втягнуті в неї. Поле бою — це Україна. Там воюють усі» — зазначив Франциск.

За його словами, це змушує замислитися про індустрію озброєнь: «Ведеться війна, продається стара зброя, випробовується нова».

Тобто він навіть не допускає, що світ із задоволенням витрачав ці кошти на розвиток, технології, медицину, а ВИМУШЕННИЙ спускати на зброю, щоб не загинути під навалою фашистської російської чуми! З таким мисленням керівника однієї з Церков, на жаль, людству важко розраховувати на легкі перемоги над злом.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Video >>

Depeche Mode запустили клип в стиле «Города грехов»: видео

10.02.2017 - 12:52
Исключительно в черно-белых тонах снят новый видеоролик на недавнюю композицию Where’s the Revolution британской группы Depeche Mode. В нем воссоздана атмосфера культового фильма «Город грехов» 2005 года. Как только ролик ...

В России взорвали крупнейшую башню Урала: видео

24.03.2018
Демонстрируя всему миру разработки новых ...

Злидні. Чудесный украинский мультфильм

08.12.2015
Злидні. Чудесный украинский мультфильм Украинская ...