Бійці НГУ захопили ворожу позицію на Донеччині
На одній з ділянок фронту в Донецькій області (Покровський чи Костянтинівський напрямок) військовослужбовці 3-го окремого загону спецпризначення «ОМЕГА» Національної гвардії України захопили передову позицію російських окупантів.
Про це у своєму офіційному Телеграм-каналі розповіла служба зв’язків з громадськістю підрозділу, оприлюднивши відповідне нижченаведене відео, з наступним коментарем:
«На Донецькому напрямку бійці… провели успішний наліт на позицію противника. Виявили укриття окупантів, застосували спарку протитанкових мін — схованку знищено повністю. Один ворожий солдат спробував відійти, але був ліквідований».
Подпишитесь на новости























