Папа Римський: війна в Україні підживлюється імперськими інтересами

Папа Римський Франциск повернувся до своєї «миротворчої» риторики, яка фактично полягає у знятті з Росії повної відповідальності за війну проти України. Мовляв, не тільки вона винна.

Наразі в інтерв’ю швейцарсько-італійській телерадіокомпанії RSI він стверджує, що війну в Україні підживлюють імперські інтереси не тільки Росії, а й інших сторін.

Папа зазначив, що готовий до розмови з президентом РФ Путіним. Про що? Щоб той вивів війська з України і погодився на репарації? Звісно, ні. Про таке Франциск не каже…

«Я б говорив з ним так само чітко, як я говорю на публіці. Він освічена людина. На другий день війни я був у російському посольстві при Святому Престолі, щоб сказати, що готовий поїхати до Москви, якщо Путін залишить мені вікно для переговорів. Лавров написав мені, що дякую, але зараз не час. Путін знає, що я доступний» — сказав він.

«Але там є імперські інтереси, не тільки імперські інтереси Росії, але й інших імперій. Для імперії властиво ставити нації на друге місце» — додав Папа.

Війну РФ проти України він характеризує як світову.

«За трохи більше ніж сто років було три світові війни: 14-18-го, 39-45-го і ця, яка є світовою війною. Вона почалася по крихтах, а тепер ніхто не може сказати, що це не світова війна. Всі великі держави втягнуті в неї. Поле бою — це Україна. Там воюють усі» — зазначив Франциск.

За його словами, це змушує замислитися про індустрію озброєнь: «Ведеться війна, продається стара зброя, випробовується нова».

Тобто він навіть не допускає, що світ із задоволенням витрачав ці кошти на розвиток, технології, медицину, а ВИМУШЕННИЙ спускати на зброю, щоб не загинути під навалою фашистської російської чуми! З таким мисленням керівника однієї з Церков, на жаль, людству важко розраховувати на легкі перемоги над злом.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Лучшие футболисты, голы и тренера 2016 года: видео

03.12.2016 - 01:40
ФИФА близка к подведению итогов 2016 года. Пока футбольные функционеры лишь ограничились определением «троек лучших». Что любопытно, самые эффектные голы в уходящем году забивали вовсе не «звезды» мирового уровня. Отметим, ...

Савченко прокомментировала резонансное видео

29.03.2018
Агитационный 16-секундный видеоролик, на котором ...