Папа Франциск закликав до миру за наративами Путіна

Папа Римський Франциск знову розчарував своїми закликами щодо війни в Україні. Він виступив за припинення вогню та переговорів між РФ та Україною.

Цей заклик пролунав сьогодні, 22 лютого, за два дні до річниці російського вторгнення в Україну, повідомляє Reuters.

Понтифік зазначив, що війна в Україні є «абсурдною і жорстокою», і в сумну річницю він «близький до українського народу, який страждає».

Після цього Франциск звернувся із закликом «до тих, хто має владу над країнами», щоби вони доклали конкретні зусилля для того, щоби покласти край війні, досягнути припинення вогню та розпочати мирні переговори. «Побудована на руїнах перемога ніколи не буде справжньою», — підкреслив Папа.

Знову бачимо чисто російські наративи, які підтримують лише її союзники на кшталт Угорщини, Білорусі, Ірану… Замість заклику до Путіна вивести війська з України, він хоче припинення вогню, що дорівнює згоді на розшматування України з послідуючим її знищенням. І це очевидно всім, хто чесний сам перед собою.

Нагадаємо, вчора президент США Джо Байден під час виступу у Варшаві теж сказав, що якщо Україна припинить спротив, вона буде знищена, а якщо Росія піде з окупованих територій, то просто припиниться війна.

Ну і додамо, що поразка на руїнах — все одно поразка.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

«Бронеколонна ВС РФ рвется в Украину», – стало известно, где снято видео

08.04.2018 - 17:26
В Ростовской области у границ Украины сняли на видео колонну бронетехники В англоязычном «твиттере» сегодня весьма популярным оказалось сообщение с прилагаемым видео о том, как российские танки через приграничное село ...

«Динамо» одолело «Сталь»: видео голов

19.11.2016
Сегодня луганская «Заря» на своем ...

Как отучить кошку точить когти о мебель

28.08.2016
Вся мебель безжалостно испорчена, обои ...