Pantone представив головний колір 2023 року

Фахівці американського Інституту кольору Pantone визначили головний колір 2023 року. Про це повідомляє на сторінці компанії у Instagram. Зрозуміло, що це все суб’єктивно, бо ніхто по суті не надавав права інституту оголошувати той чи інший колір головним. Верніше, його оголошення немає юридичних наслідків. Але ж це цікаво…

Зокрема, карміново-червоний відтінок отримав назву Viva Magenta 18-1750 та описується як «нетрадиційний червоний для нетрадиційного часу».

«Колір року Pantone, Viva Magenta 18-750, вібрує бадьорістю та енергією. Цей відтінок, укорінений в природі, що походить від сім’ї червоних і виражає новий сигнал сили. Viva Magenta – сміливий та безстрашний, пульсуючий колір, насиченість якого сприяє радісному й оптимістичному святкуванню, створенню нового наративу», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо основний колір 2022 року — це основа синього з домішками фіолетово-червоного напівтону.

«Колорит Pantone 17-3938 Very Peri, який в основі має синій колір з відтінками фіолетово-червоного, демонструє енергійний, радісний настрій та динамічну присутність, яка заохочує до сміливої творчості та спонукає до вияву образності», — зазначила тоді виконавчий директор Інституту Леатріс Ейсман.

Вона додала, що колір, який Pantone обрала кольором року, є відображенням того, що відбувається в глобальній культурі, і втіленням того, що шукають люди.

Кольором 2020 року, за версією Pantone, був класичний синій, який втілює спокій та впевненість.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео столкновения Парасюка и полиции

14.03.2017 - 22:33
Нардеп Парасюк выложил у себя в Фейсбук видео о событиях около 22 часов вблизи Краматорска. Напомним, ранее он заявил, что полиция на него напала, когда он со своими людьми ехал в ...

Знаменитый снайпер ВСУ ликвидировал «ихтамнета»: видео

06.01.2018
Советник президента Юрий Бирюков показал ...

Куцка забил Галатасараю с 51-го метра: видео гола

02.04.2018
В матче чемпионата Турции между ...

Домашняя рысь, которая очень рассердилась

24.11.2015
Посмотрите на домашнюю рысь, которая ну ...