Орбан зухвало відреагував на удар по Києву

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан продовжує працювати в інтересах лідеру фашистського режиму Росії Путіна. Так, реагуючи на вчорашній ракетний удар по Києву, він фактично в чергове закликав до припинення допомоги України.

В його схибленній логіці це має призвести до припинення війни. А реально до перемоги набагато більшої і мілітарізованішої Росії з послідуючим знищенням України і багатьох її громадян. Але, схоже, саме це й влаштовує Орбана.

Він назвав учорашню атаку на Київ «трагічним і мерзенним нападом», але не засудив Росію. Натомість Орбан назвав ракетний удар свідченням того, що його «побоювання виправдалися».

«Як і можна було передбачити, жорстокість російсько-української війни вийшла на новий рівень. Саме тому дев’ять днів тому ми розпочали миротворчу місію», – написав він у себе в Х очевидну маячню.

На думку Орбана, «зростання інтенсивності війни – це заклик до світових держав відмовитися від своєї військової політики й натомість створити мирну політику, що приведе Росію та Україну до припинення вогню та мирних переговорів».

Взагалі бурхлива проросійська діяльність Орбана, який зустрівся із Путіним і Сі Цзіньпіном, відверто дратує лідерів багатьох країн ЄС. Посли 27 країн Євросоюзу у середу зберуться в Брюсселі для того, щоб обговорити дії Угорщини на початку головування країни в ЄС. Про це повідомляє Голос Америки.

У свою чергу, сайт Politico стверджує, що через дії Орбана країни Євросоюзу можуть розглянути безпрецедентний крок щодо скорочення терміну головування Угорщини в Раді ЄС. Мова йде про те, що головування в ЄС можуть передати Польщі вже восени 2024 року.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

В Украине есть песня, способная конкурировать с корейской Gangnam Style: видео

30.12.2016 - 21:37
Детскую песенка в исполнении ансамбля «Зернятко» «Черепаха Аха» цепляет и что называется вдалбливается в голову всерьез и надолго. Сейчас ее крутят во многих городах Украины на площадях с Елкой и ...