Орбан зробив чергову заяву на користь фашистської Росії

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан піддав критиці лідерів країн Заходу за їхнє бажання «перемогти Росію військовим шляхом». Про це він заявив в інтерв’ю HirTV у суботу, 8 червня.

За словами Орбана, західні лідери прагнуть перемогти Росію заради «грошей і влади». Також він вважає, що європейці хочуть повернутися у 90-ті роки.

«Західні лідери, які стали на стежку війни, хочуть перемогти Росію військовим шляхом. Їхній геніальний план абсолютно простий, тому що йдеться про гроші, які дають вплив і владу», — сказав він.

Також угорський прем’єр заявив, що США наразі просувають ідею надання кредиту Україні на $40 млрд під європейські гарантії.

Нічого дивного. Орбан системно проводить пропутінську політику, підтримуючи фашистський режим Росії. Він усіляко блокує будь-які санкції проти Москви, одночасно намагаючись заморозити допомогу Україні. Угорщина продовжує закуповувати російський газ у величезних об’ємах, має з нею контракт на будівництво росіянами АЕС, глава МЗС Сійярто постійно їздить на зустрічі в РФ…

Звинувачення Орбаном Заходу в намаганні перемогти Росію — взагалі абсурдне, адже не країни Заходу розв’язали війну, а тому є коаліцією захисту, а не нападу.

Вся ця політика Орбана має своє пояснення — він такий самий диктатор, як Путін, просто з меншими можливостями. Тримає владу вже 14 років, максимально контролюючи в країні ЗМІ.

Нагадаємо, 8 червня в Угорщині десятки тисяч людей вийшли на протест проти Орбана. Його організував лідер нової опозиційної партії Петер Мадяр.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Появилось видео с человеком, который напал на активистку в Одессе

12.09.2017 - 09:25
Вчера вечером в Одессе произошло нападение на активистку Алину Радченко, которая активно выступает против действующего мэра Геннадия Труханова. Мужчина на улице Канатной ударил женщину сзади, она упала. При падении ударилась ...

Винницкая судья Лариса Ковальчук стала звездой Интернета: видео

25.05.2017
Кандидат на должность судьи Верховного Суда ...

Опубликована архивная любительская съемка старой Винницы (видео)

11.11.2015
Ранее мы публиковали современную съемку ...

У Зеленского нашли прибыльный бизнес в России: видео

18.01.2019
Журналисты программы Схемы Радио Свобода ...