Орбан заявив, що Угорщина межує з Росією, а не з Україною

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан в черговий раз продемонстрував своє українофобство і підтримку режиму Путіна. Цього разу він заявив, що на заході його країна межує з німецькомовцями, а на сході – з росіянами. Про це він сказав під час святкової вечері на честь президента Азербайджану Ільхама Алієва, повідомили у прес-службі Орбана.

«Ще я сказав президенту Алієву, що в особі Угорщини він може мати неперевершеного друга. Він сказав, що це дуже цікаво. Але тут є дещо важливіше – країни розуміють одна одну лише тоді, коли вони мають подібні стратегічні і геостратегічні позиції. І можна не бути фізиком-ядерником, щоб побачити це відразу: Азербайджан межує з Іраном на півдні і з Росією на півночі; на захід від Угорщини живуть німецькомовці, тоді як на схід – росіяни. Тож із ситуацією ми обізнані і знаємо, як складно за таких обставин гарно скеровувати життя нації», – сказав він.

Німецькомовною Орбан, очевидно, вважає Австрію, а про Україну він взагалі не сказав ані слова, відразу «населивши» її росіянами.

Насправді Угорщина межує зі Словаччиною на півночі, з Україною на північному сході, з Румунією на південному сході, з Сербією на півдні, з Хорватією та Словенією на південному заході, з Австрією на північному заході. Тобто спільного кордону з Росією взагалі нема. А тому Орбан навмисно назвав Україну Росією.

Ніхто так не вибішує більшість українців, як прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан і його вірний поплічник — голова МЗС Петер Сіярто. Вони дратують навіть більше, ніж Путін, з яким все предметно зрозуміло — він уособлення зла і міжнародний злочинець. А ось керівництво Угорщини намагається триматися в таборі цивілізованих країн, при цьому роблячи усе, щоб Україна програла у війні з Росією, а значить, була знищена фізично. І це не перебільшення.

Наприклад, нещодавно  Орбан в інтерв’ю провладній газеті Magyar Nemzet заявив, що українці можуть воювати доти, доки США підтримуватимуть їх зброєю і грошима, а «якщо американці хочуть миру, то мир буде». Тобто закликав американців припинити допомагати нашій країні. 

Звісно, в такому разі ми програємо. Тут немає якоїсь великої мудрості. І Орбана це влаштовує. Закликів до Путіна вивести війська з України, що дійсно припинило б війну і зберегло життя тисяч і тисяч людей, він взагалі чомусь не робить.

В МЗС України відповіли на слова Орбана. Його прямо звинуватили в патологічній зневазі до нашої країни і народу.

«Заяви прем’єр-міністра Угорщини демонструють патологічну зневагу до України та українського народу, який протистоїть російській агресії, а також його власну політичну короткозорість. Адже поразка України у війні, до якої Віктор Орбан непрямо закликає, призвела би до прямої загрози російської агресії для Угорщини та угорців», – йшлося в коментарі пресслужби МЗС.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Бразилия сенсационно упустила победу в матче со Швейцарией: видео голов

17.06.2018 - 23:42
ЧМ-2018. Матч №11 Группа Е. Бразилия — Швейцария — 1-1 Вот и стартовали бразильцы. В Ростове они схлестнулись со Швейцарией. Задав с первых минут высочайший темп, пентакампеоне на 20-ой минуте ...

Под Одессой пронесся смерч: видео

18.06.2018
В Одесской области зафиксировали редчайшее ...

Произошла драка между Пушкиным и Лениным возле московского Кремля (видео)

25.04.2016
Занимательная драка двух исторических персонажей ...