Орбан розповів про зустріч з Макроном щодо України

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан розвинув бурхливу діяльність проти України. Чи не кожного дня він робить антиукраїнські заяви на користь фашистської Росії, а також активно агітує за відмову нашій країні в переговорах щодо вступу в ЄС. Також він не хоче підтримувати виділення Україні фінансової допомоги.

Сьогодні Орбан заявив у соцмережі X (раніше Twitter), що в четвер, 7 грудня, він провів «чудову» зустріч із президентом Франції Емманюелем Макроном у Парижі. Фактично поплічник Путіна знущається, смакуючи свою відмову Макрону піти назустріч Києву.

«Вчора відбулася чудова зустріч із президентом Емманюелем Макроном», — написав він.

Голова угорського уряду стверджує, що позиція Будапешта стосовно вступу України в ЄС «чітка». Він також запропонував прочитати про неї в матеріалі французького видання Le Point.

ЗМІ у своєму матеріалі, що має назву Віктор Орбан: «Україна – одна з найбільш корумпованих країн світу» зазначає, що Макрон та Орбан спілкувалися за вечерею.

Під час зустрічі угорський прем’єр намагався переконати лідера Франції у необхідності вибудувати «стратегічне партнерство з Києвом», а не розпочинати переговорний процес про вступ України в ЄС.

За підсумком зустрічі «кожен залишився при своїй думці», зазначає видання з посиланням на свої джерела.

Нагадаємо, напередодні вмовити Орбана намагався прем’єр-міністр Іспанії Санчес. Але вимушений був вислуховувати російську пропаганду від очільника угорського уряду.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В России взорвали крупнейшую башню Урала: видео

24.03.2018 - 12:41
Демонстрируя всему миру разработки новых видов вооружения и указывая на солидные инвестиции в оборонный комплекс, в России не особо скрывают дефицит средств на мирные цели. Из-за хронического недофинансирования в российском ...

Курьезная авария двух мотоциклов на гоночной трассе (видео)

30.09.2015
Курьезная авария произошла на гоночной ...